Medarbetare

Här är vi som arbetar på Trygghetsfonden TSL och våra ansvarsområden. Välkommen att kontakta oss.

Caroline Söder

vd
010-480 91 01
caroline.soder@tsl.se

Johanna Ros

Projektkoordinator/HR/vd-stöd
010-480 91 06
johanna.ros@tsl.se

Karin Bobert

Chef digital utveckling
010-480 91 03
karin.bobert@tsl.se

Carl Command

Analytiker/Statistiker
010-480 91 28
carl.command@tsl.se

Magdalena Janson

Teamchef kundservice
010-480 91 12
magdalena.janson@tsl.se

Johan Dahlström

Leverantörskontakt
010-480 91 09
johan.dahlstrom@tsl.se

Britt Marie LaBrosse

Projektledare samverkan TSL/AF
010-480 91 29
brittmarie.labrosse@tsl.se

Mona Wennergren

Chef ekonomi/administration
010-480 91 31
mona.wennergren@tsl.se

Johan Grauers

Kommunikationschef
010-480 91 27
johan.grauers@tsl.se

Mikaela Martinsson

Kommunikatör
010-480 91 14
mikaela.martinsson@tsl.se

Christina Stålfors

Projektadministratör
010-480 91 08
christina.stalfors@tsl.se

Cecilia Bern

Projektadministratör
010-480 91 17
cecilia.bern@tsl.se

Anki Tibbling

Projektledare
010-480 91 13
anki.tibbling@tsl.se

Maria Johansson

Projektledare
010-480 91 05
maria.johansson@tsl.se

Leila Karttunen

010-480 91 81
leila.karttunen@tsl.se

Maja Håkansson

010-480 91 80
maja.hakansson@tsl.se

Claudio Sánchèz Ferreira

Internservice
0733-360 167
Claudio.safe@tsl.se

Senast ändrad: 2017-07-03